Memnuniyetle tamamladığımız projeler ve bize güvenen kurumsal markalarımız!

Sütaş Türkiye Genel Projeler

Bize güvenen kurumsal markalarımız

Alanında en güçlü firmaların güvendiği ortak nokta, Aqua Reklam! Türkiye’nin kendi sektörlerinde öncü kuruluşlarının yıllardır ilk tercihi olmaktan gurur duyuyoruz ve sağladığımız uç nokta müşteri memnuniyeti ile hizmetlerimiz kesintisiz olarak 7/24 süreklilik esasına göre devam edecektir. Siz de hemen bizimle iletişim kurun ve mükemmel hizmet kalitemiz ile vakit kaybetmeden tanışın. 16 yılı aşkın tecrübemiz ve alanında her biri profesyonel ekibimiz ile rakiplerinizden bir adım öne geçin ve kendinizi tüm dünyaya reklam edin. Aqua Reklam olarak ihtiyaçlarınız doğrultusunda 7/24 hizmetinizdeyiz.

KVKK Hakkında: Günümüzde gerek devlet kurumları gerekse özel kuruluşlar, her gün binlerce kişiye ilişkin çeşitli bilgilere ulaşabilmektedir. Elde edilen bilgiler, bilişim teknolojilerinde yaşanan gelişmelerin de etkisiyle, kolaylıkla işlenebilmekte ve aktarılabilmektedir. Bunun sonucunda da kişisel verilerin korunması ihtiyacı doğmuştur. 2010 yılında 5982 sayılı Kanunla Anayasanın 20. maddesine eklenen fıkra ile, herkesin kendisiyle ilgili kişisel verilerin korunmasını isteme hakkı anayasal bir hak olarak teminat altına alınmaktadır. Bu bağlamda, bireylerin kendilerini ilgilendiren kişisel veriler üzerinde hangi hak ve yetkilere sahip olduğu ve kişisel verilerin hangi hallerde işlenebileceği hükme bağlanırken, kişisel verilerin korunmasına ilişkin usul ve esasların kanunla düzenleneceği öngörülmektedir.

Anayasa’da yer verilen bu düzenleme ile; Herkesin, kendisiyle ilgili kişisel verilerin korunmasını isteme hakkına sahip olduğu, Bu hakkın kişinin kendisiyle ilgili kişisel veriler hakkında bilgilendirilme, bu verilere erişme, bunların düzeltilmesini veya silinmesini talep etme ve amaçları doğrultusunda kullanılıp kullanılmadığını öğrenmeyi de kapsadığı, Kişisel verilerin, ancak kanunda öngörülen hallerde veya kişinin açık rızasıyla işlenebileceği hükme bağlanmıştır. Bu kapsamda Aqua Reklam olarak web sitemizde kişisel verilerinizin korunması ve gizliliğiniz için tüm altyapı çalışmalarımızı yaptık ve gizlilik politikamız ile sizleri güvence altına aldık. Kanun ile ilgili tüm merak ettiklerinizi, haklarınızı ve tüm detayları ilgili linkten öğrenebilirsiniz.  Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Uygulaması

Scroll to Top