Size 7/24 bir telefon kadar yakınız!

Bizimle ''7 / 24'' iletişim kurabilirsiniz...

Bize araba ile ulaşmak için mobil cihazınızda Google Navigasyon veya Yandex Navigasyon sistemlerini kullanabilirsiniz. Tüm iletişim kanalları ile Aqua Reklam yanı başınızda.

Aşağıdaki formu doldurarak fiyat teklifi alabilirsiniz. Ayrıca her hangi bir konu ile ilgili bize sorular sorabilir, fikirlerinizi paylaşabilirsiniz. Kendimizi daha iyi geliştirmek adına bize önerilerinizi, taleplerinizi  ya da şikayetlerinizi iletebilirsiniz.

Sakarya Mah. 1. Sezen Sok. No: 35 16220 Osmangazi / Bursa

40° 11′ 42.3″ N 29° 03′ 58.9″ E

info@aquareklam.com (tasarım) grafik@aquareklam.com (tasarım) erkan@aquareklam.com (satış) muhasebe@aquareklam.com (muhasebe)

Tel: + 90 ( 224 ) 221 62 73

Fax: + 90 ( 224 ) 221 62 78

Aqua Reklam Ürünler

KVKK Hakkında: Günümüzde gerek devlet kurumları gerekse özel kuruluşlar, her gün binlerce kişiye ilişkin çeşitli bilgilere ulaşabilmektedir. Elde edilen bilgiler, bilişim teknolojilerinde yaşanan gelişmelerin de etkisiyle, kolaylıkla işlenebilmekte ve aktarılabilmektedir. Bunun sonucunda da kişisel verilerin korunması ihtiyacı doğmuştur. 2010 yılında 5982 sayılı Kanunla Anayasanın 20. maddesine eklenen fıkra ile, herkesin kendisiyle ilgili kişisel verilerin korunmasını isteme hakkı anayasal bir hak olarak teminat altına alınmaktadır. Bu bağlamda, bireylerin kendilerini ilgilendiren kişisel veriler üzerinde hangi hak ve yetkilere sahip olduğu ve kişisel verilerin hangi hallerde işlenebileceği hükme bağlanırken, kişisel verilerin korunmasına ilişkin usul ve esasların kanunla düzenleneceği öngörülmektedir.

Anayasa’da yer verilen bu düzenleme ile; Herkesin, kendisiyle ilgili kişisel verilerin korunmasını isteme hakkına sahip olduğu, Bu hakkın kişinin kendisiyle ilgili kişisel veriler hakkında bilgilendirilme, bu verilere erişme, bunların düzeltilmesini veya silinmesini talep etme ve amaçları doğrultusunda kullanılıp kullanılmadığını öğrenmeyi de kapsadığı, Kişisel verilerin, ancak kanunda öngörülen hallerde veya kişinin açık rızasıyla işlenebileceği hükme bağlanmıştır. Bu kapsamda Aqua Reklam olarak web sitemizde kişisel verilerinizin korunması ve gizliliğiniz için tüm altyapı çalışmalarımızı yaptık ve gizlilik politikamız ile sizleri güvence altına aldık. Kanun ile ilgili tüm merak ettiklerinizi, haklarınızı ve tüm detayları ilgili linkten öğrenebilirsiniz.  Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Uygulaması

Scroll to Top