Aqua Reklam 'ı daha yakından tanıyın!

Hikayemiz

2004 yılında Akın Öz tarafından kurulan ve 20 m2’lik küçük bir dükkânda faaliyetlerine başlayan Aqua Reklam, 2006 yılında ilk dijital baskı makinesini hizmete sunmuş ve Bursa reklam sektörünün önde gelen kuruluşları arasında yerini almıştır. Teknolojik gelişmeler neticesinde günümüz kalite ve hız standartlarının karşılanması amacı ile 2008 yılı sonunda makine parkuru genişletilmiş ve 3.20m Infiniti Spectra ile hizmet kalitesi ve hızı ikiye katlanmıştır. 2010 yılı başında ise Roland VersaCamm VP-540i bas/kes özellikli iç mekân ve Crystal Jet CJ9000 dış mekân baskı makinelerini bünyesine katarak müşteri ihtiyaçlarını her alanda daha kaliteli ve hızlı karşılamaya devam eden Aqua Reklam Bursa’da yine bir ilke imza atmıştır.

2012 yılında iç mekan baskı kapasitesini Mutoh 2.60m ve 1.60m makineleri ile genişletmiş, 2016 yılı ortasında da Bursa ilinde ilk ve halen tek olan Durst Rho 512R+ 5.0m UV baskı makinası ile parkurunu genişletmiş, günümüz yoğun baskı ihtiyaçlarına zamanında ve en yüksek kalite standartlarında cevap vermeye devam etmiştir. Bugün Aqua Reklam, 1600 m2’lik kapalı alanı ile Bursa-Uluyol’da genç ve deneyimli kadrosu ile koşulsuz müşteri memnuniyeti parolasıyla yaratıcı çözümler ve yenilikçi fikirler sunarak reklam sektörüne hizmet vermeye devam etmektedir.

Aqua Reklam Ürünler

Aqua Reklam Prensipleri

Kalite politikası

Mükemmele yakın sonuçların elde edilmesi için tüm iş süreçlerini takım üyelerinin katılımı ile sürekli iyileştirmek ve her seferinde kreatif çözümler geliştirmek.

Misyon

Reklam sektöründe yeniliklere ve teknolojik gelişmelere açık olmak, Kaliteli ürün ve kreatif çözümler geliştirerek müşterilerimizin memnuniyetini arttırmak, Takım çalışmasının sonucu olan verimliliğimizle müşterilerimize kattığımız değeri sürekli arttırmak.

Vizyon

Sektöründe kreatif çözümler geliştirerek şirket hedeflerini yükseltmek ve kurumsallaşarak sektörün önde gelen isimlerinden biri olmak.

Aqua Reklam Ekip
Akın Öz

Genel Müdür

Sürekli yatırım yapar. Tipik patron.

Aqua Reklam Ekip
Erkan Öztürk

Satış Müdürü

Satamadığı ürün, ikna edemediği kişi yok. 

Aqua Reklam Ekip
Yalçın Öz

Üretim Müdürü

Çok hamarat, elinden her iş geliyor!​

Aqua Reklam Ekip
Kerem Sarıoğlu

Website Designer

Her amaca hizmet web sitesi tasarlıyor!

Şeyma Özyurt

Grafik Tasarım Ekip Lideri

Abartmıyoruz, Türkiye’nin en iyilerinden!

Melike Yerlikaya

Finans Ekip Lideri

Sorumluluk sahibi ve sayıların hükümdarı!

Zafer Korkut

Dijital Baskı Ekip Lideri

Ekibi ile birlikte 7/24 dünyaları basıyor!

Ferit Polat

Üretim - Atölye Ekip Lideri

Siz isteyin yeter, her şeyi üretir!

Scroll to Top